Premijer liga za 2019. godinu

Spisak prijavljenih stranih igrača prijavljenih u predviđenom roku.

 

Rb

Šahovski klub

Grad

Strani igrači

1.

OMLADINAC BUDUĆNOST             

Podgorica

Nema

2.

BUDUĆNOST                 

Podgorica

Slavko ČIČAK             VM (SWE – 1700588)

3.

KOTOR    

Kotor

Miloš VLATKOVIĆ     FM (BiH – 934038) 

4.

ELEKTROPRIVREDA       

Nikšić

Danilo MILANOVIĆ  VM (SRB – 915483)

5.

PROSVJETA    

Podgorica

Borko LAJTHAJM      VM (SRB – 916358)

6.

CRNOGORAC    

Cetinje

Miloš PERUNOVIĆ    VM (SRB – 921629)

7.

RUDAR     

Pljevlja

Dušan RAJKOVIĆ       VM (SRB – 900265)

8.

NIKŠIĆ        

Nikšić

Slaviša BRENJO          VM (SRB – 913723)

9.

MIMOZA   

Tivat

Miloš STANKOVIĆ      IM (SRB – 938190)

Jovan TODOROVIĆ     IM (SRB – 905526)

10.

ROKADA

Bijelo Polje

Nikola OSTOJIĆ           IM (SRB – 904287)

21.06.2019.

Danas su u prostorijama Šahovskog saveza Crne Gore izvučeni brojevi za Premijer ligu koja se igra u Podgorici, od 20.do 28. jula 2019. godine.

U slučaju da dva ili više klubova odustanu ili ne ispune uslove za učešće iz raspisa izvršiće se novo žrebanje.

Rb

Šahovski klub

Grad

1.

OMLADINAC BUDUĆNOST             

Podgorica

2.

BUDUĆNOST                 

Podgorica

3.

KOTOR    

Kotor

4.

ELEKTROPRIVREDA       

Nikšić

5.

PROSVJETA    

Podgorica

6.

CRNOGORAC    

Cetinje

7.

RUDAR     

Pljevlja

8.

NIKŠIĆ        

Nikšić

9.

MIMOZA   

Tivat

10.

ROKADA

Bijelo Polje

Raspored po kolima:

Prvo kolo, 20.07.2019.

Drugo kolo, 21.07.2019.

Treće kolo 22.07.2019.

1.1.

Omladinac – Rokada

2.1.

Rokada – Crnogorac

3.1.

Budućnost – Rokada

1.2.

Budućnost- Mimoza

2.2.

Rudar – Prosvjeta

3.2.

Kotor- Omladinac

1.3.

Kotor- Nikšić

2.3.

Nikšić – Elektroprivreda

3.3.

Elektroprivreda- Mimoza

1.4.

Elektroprivreda- Rudar

2.4.

Mimoza – Kotor

3.4.

Prosvjeta- Nikšić

1.5.

Prosvjeta – Crnogorac

2.5.

Omladinac – Budućnost

3.5.

Crnogorac- Rudar

 

Četvrto kolo, 23.07.2019.

Peto kolo, 24.07.2019.

Šesto kolo, 25.07.2019.

4.1.

Rokada – Rudar

5.1.

Kotor- Rokada

6.1.

Rokada – Nikšić

4.2.

Nikšić – Crnogorac

5.2.

Elektroprivreda – Budućnost

6.2.

Mimoza – Rudar

4.3.

Mimoza – Prosvjeta

5.3.

Prosvjeta – Omladinac

6.3.

Omladinac- Crnogorac

4.4.

Omladinac – Elektroprivreda

5.4.

Crnogorac – Mimoza

6.4.

Budućnost- Prosvjeta

4.5.

Budućnost – Kotor

5.5.

Rudar – Nikšić

6.5.

Kotor- Elektroprivreda

 

Sedmo kolo, 26.07.2019.

Osmo kolo, 27.07.2019.

Deveto kolo 28.07.2019.

7.1.

Elektroprivreda- Rokada

8.1.

Rokada – Mimoza

9.1.

Prosvjeta – Rokada

7.2.

Prosvjeta – Kotor

8.2.

Omladinac – Nikšić

9.2.

Crnogorac – Elektroprivreda

7.3.

Crnogorac – Budućnost

8.3.

Budućnost- Rudar

9.3.

Rudar – Kotor

7.4.

Rudar – Omladinac

8.4.

Kotor – Crnogorac

9.4.

Nikšić – Budućnost

7.5.

Nikšić – Mimoza

8.5.

Elektroprivreda- Prosvjeta

9.5.

Mimoza – Omladinac